ısparta çekici

Oto kurtarma işi Ülkemizde çeşitli nedenlerden dolayı sıklıkla yapılmaktadır. Yolda bozulan araçların stop etmesi durumları, taşınması gibi durumlar ya da acil durumlar karşısında kurtarma hizmetleri devreye girmektedir. Firmamız bu konuda müşterilerinin isteklerini en iyi şekilde belirlemiş ve altyapısı ile tam kapasiteli olarak en uygun hizmeti vermektedir. Yaşanılan zorlukları birer birer çözerek kolaylığa dönüştüren sistemimiz sayesinde yaşadığınız problemleri sıkıntısız bir şekilde halledebileceksiniz. Araçların herhangi bir eğim yamacında kalması gibi durumlarda vinçli oto kurtarma hizmetimiz devreye girerken Pazar alanlarına park edilmiş araçların çekim işlerinde oto çekici hizmeti ile kurtarma hizmeti vermekteyiz. Arabaların yaşadığı teknik arızalar sonucunda hangi yol üzerinde olmanız fark etmeksizin geniş destek ağı sayesinde otolarınızı kurtarma hizmeti vermekteyiz.

Oto Kurtarma Çeşitleri Nelerdir?

Araçların kurtarılma çeşitleri içindeki bulundukları duruma göre değişkenlik göstermektedir. Bu değişkenlikleri incelediğimiz zaman, aracın arıza yapması sonucunda yolda kalması ya da devrilme, şarampole yuvarlanma gibi sebeplerde oto kurtarma hizmetleri kapsamında değerlendirilmektedir. Yanlış park alanları, yasak park alanları, mahalle pazarı güzergahları üzerine konulmuş araçlarda oto çekici hizmetlerimiz sayesinde oto kurtarmanın bir alt dalı olarak hizmet şeklinde verilmektedir.

Oto Kurtarma Hizmeti Nasıl İşlemektedir?

Aracınızın yukarıda bahsettiğimiz nedenlerden dolayı oto kurtarma hizmetlerine ihtiyaç duyması halinde aracın bulunduğu bölgeye yardım aracımız intikal etmektedir. İntikal eden aracımız, aracınızın araca yüklenip tamirci veya güvenilir otopark sistemlerine çekilmesini sağlar. Bu işlem için alınacak ücret ise değişkenlik göstermektedir. Ücretlendirme tarifesi tamamen aracın boyutuna ve aracın bulunduğu yer ile taşınacağı yer arasındaki mesafe gibi kriterlerin göz önünde bulunarak hazırlanan fiyat ile ölçülür. Telefon görüşmesi sırasında tüm bilgiler alındıktan sonra ödeme için verilen fiyat teklifi kabul edildikten sonra kurtarma işlemleri başlatılmaktadır.

Acil Yardım ve Oto Kurtarma Hizmetleri

Haftanın her günü ve her saatinde olmak üzere acil durumlarda yol yardım ekibimizi arayarak oto kurtarma hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Araçlarımız bulunduğunuz bölgeye gelerek ilk yardımı gerçekleştirerek olay seviyesini acilden çıkartmaktadır. Yol yardım araçlarımız tüm ekipmanlara sahip olarak aracınızdaki yakıt ikmali, motor ve beyin testi, akü doldurma, lastiklerin değişimi gibi işlemleri yapabilmektedir. Bunun dışında diğer türlü arızaların tespiti yapılıp kriz anında acil çözüm önerileri üreterek kurtarma işlemlerini tamamlamaktadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Oto kurtarma hizmetleri konusunda birçok firma varken neden bizi tercih etmelisiniz? Sorusunu cevaplamak gerekirse; öncelikle haftanın her günü her saati görevimizin başındayız. Geniş hizmet skalası ve çeşitliliği ile ön plana çıkan bir firmayız. Tecrübeli ve teknik bilgiye sahip olan ekibimiz sayesinde problemleriniz kısa sürede çözülebilmektedir. Tüm bu sebepler ve daha fazlası bir araya geldiği için bizi tercih etmelisiniz. Araçlarınızın güvenli bir şekilde istenilen bölgeye taşınması konusunda kalitenin adresi…